Přihlášení na domov mládeže – pro stávající ubytované žáky

Stávající ubytovaní žáci jsou povinni zaslat na adresu školy do 31. 3. 2021 přihlášku k ubytování na školní rok 2021/22 + souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR).
Případně mohou vyplněnou přihlášku a souhlas GDPR odevzdat osobně na DM (PO – PÁ mezi 8-14h)
Tiskopisy jsou ke stažení níže

Přihlášení na domov mládeže – pro nové žáky

K nástupu na domov mládeže (pro školní rok 2021/2022) je potřeba odeslat vyplněnou a podepsanou přihlášku na DM a souhlas se zpracování osobních údajů (GDPR) na adresu školy (Domov mládeže – Antonín Vartlík, Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3, 301 00 Plzeň).

Přihláška na domov mládeže

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Domov mládeže

Ukázka dvoulůžkového

Personální obsazení

Vartlík Antonín – zástupce pro domov mládeže

Holubová Naděžda – vychovatelka

Horová Eva – vychovatelka

Pospíšil Petr – vychovatel

Voglerová Jana – vychovatelka

Jáchimová Jana – vychovatelka

Šilhánková Marie – vychovatelka

O domově mládeže

Domov mládeže při Hotelové škole, Plzeň, U Borského parku 3 se nachází přímo v areálu hotelové školy, jedná se o třetí až sedmé patro vysoké budovy na fotografii na hlavní stránce. Pokoje a ostatní prostory domova mládeže prošly rekonstrukcí a jsou vybaveny na odpovídající úrovni. Stravování je zajištěno ve školní jídelně, která je součástí areálu školy. Ubytování a stravování v domově mládeže slouží především pro žáky naší školy, ale tyto služby nabízíme také žákům ostatních středních škol v Plzni, zejména umístěných v městské části Bory.

Sport

Ubytovaní žáci mají možnost využívat tělocvičnu školy, posilovnu a pracovat v zájmových útvarech (kopaná, odbíjená, stolní tenis, badminton, florbal, kondiční cvičení).

Internet, WiFi

Na všech patrech domova mládeže je možno využívat bezdrátové připojení k internetu pomocí WiFi. Zdejší síť prošla velkou rekonstrukcí v květnu 2017. Nově je na všech patrech dostupný WiFi signál v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz. Podmínkou je jen vlastní tablet, smartphone, nebo notebook vybavený WiFi kartou, legálním (aktualizovaným) operačním systémem a funkčním antivirovým programem. Pro ostatní žáky je na každém patře ve společenské místnosti připraven stolní počítač s připojením k internetu, vybavený běžným kancelářským softwarem a možností používat flash disky.

Ubytovací kapacita: 145 lůžek, 26 dvoulůžkových a 31 třílůžkových pokojů

Sociální zařízení: společné na jednotlivých patrech domova mládeže

Cena ubytování: 1200 Kč/měsíc

Cena stravování: 82 Kč/den