Úspěch na soutěži junior mistr kávy Džezva/Ibrik Cup 2018

Úspěch na soutěži junior mistr kávy Džezva/Ibrik Cup 2018

Ve čtvrtek 22.11. se v Plzni konal již 3.ročník soutěže v baristice a to konkrétně Junior mistr kávy Džezva/Ibrik Cup 2018 pořádané Českou barmanskou asociací. Žáci naší školy spolu s paní učitelkou Roubalovou pomáhali s přípravou soutěže a obsluhou porotců i soutěžících. Všem pomocníkům děkujeme!

Obrovská gratulace patří žákyni naší školy Andrianě Didykové, která se včera účastnila své úplně první soutěže v baristice. Andriana připravovala kávu i volný nápoj tradičním způsobem v džezvě. Splnila časový limit i technické parametry soutěže a porotci CBA byli nadšeni, jak vše zvládla. V konkurenci devíti soutěžících z celé České republiky obsadila neuvěřitelné a báječné 2.místo a “za sebou” nechala i loňského vítěze Mistra kávy. Foto ze soutěže zde