Hotelová škola, Plzeň,

U Borského parku 3

Domov mládeže

Personální obsazení

Vartlík Antonín – zástupce pro domov mládeže a VMV 377 370 225
Holubová Naděžda – vychovatelka  
Horová Eva – vychovatelka  
Malina Milan – vychovatel  
Voglerová Jana – vychovatelka  
Mičkalová Zdeňka – vychovatelka  
Šilhánková Marie – vychovatelka  

Domov mládeže při Hotelové škole, Plzeň, U Borského parku 3 se nachází přímo v areálu hotelové školy, jedná se o třetí až sedmé patro vysoké budovy na fotografii na hlavní stránce. Pokoje a ostatní prostory domova mládeže prošly rekonstrukcí a jsou vybaveny na odpovídající úrovni. Stravování je zajištěno ve školní jídelně, která je součástí areálu školy. Ubytování a stravování v domově mládeže slouží především pro žáky naší školy, ale tyto služby nabízíme také žákům ostatních středních škol v Plzni, zejména umístěných v městské části Bory.

Internet, WiFi

Na všech patrech domova mládeže je možno využívat bezdrátové připojení k internetu pomocí WiFi. Podmínkou je jen vlastní notebook, vybavený WiFi kartou, legálním (aktualizovaným) operačním systémem a funkčním antivirovým programem. Pro ostatní žáky je na každém patře ve společenské místnosti připraven stolní počítač s připojením k internetu, vybavený běžným kancelářským softwarem a možností používat flash disky. Stejně tak je možné připojit se k internetu s vlastním notebookem, pomocí kabelu.

Sport

Ubytovaní žáci mají možnost využívat tělocvičnu školy, posilovnu a pracovat v zájmových útvarech (kopaná, odbíjená, stolní tenis, badminton, florbal, kondiční cvičení).

Ubytovací kapacita: 145 lůžek, 26 dvoulůžkových a 31 třílůžkových pokojů
Sociální zařízení: společné na jednotlivých patrech domova mládeže
Cena ubytování: 1050 Kč/měsíc
Cena stravování: 71 Kč/den

Fotografie z domova mládeže najdete ve Fotogalerii.